HAKKIMIZDA

Perdefon.com

Satış Temsilcimiz, Bilgi ve Sipariş  hattımız : +905457450927

web sayfamızı incelemek için logomuza tıklayınız.
instagram sayfamızı takip edebilir, uygulamalarımızı  ve yeni örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

www.perdefon.com
[email protected]
instagram : @perdefon_   

web sayfamızı incelemek için logomuza tıklayınız.
instagram sayfamızı takip edebilir, uygulamalarımızı  ve yeni örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

         Perdefon ,  İç dekorasyon ürünlerinin  satıldığı, Her  tarzın  aradığını  bulabildiği, her bütçeye uygun ürün grupları içeren ; Perde, Duvar kağıdı, Mobilya ve aksesuarları, dekoratif ürünlerin bulunduğu müşterilerin tüm alternatif ürünleri tek bir yerden temin edebileceği,  İç Dekorasyon yeniliklerini  ve  modasını  takip  edebileceği  dekorasyon Mağazası  ve alışveriş sitesidir. 

Mağazamızı ziyaret edebilir,  ürünlerimizi kalitemizi yakından görebilirsiniz.

Akıllı perdeler

Motorlu perdeler, evde , İş yerinizde ,yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır. Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ederek, düşünmenize bile gerek kalmadan, mahremiyetinizi koruyabilir ve şıklıktan da ödün vermeden rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

Motorlu Perdeler, Perde Otomasyon Sistemleri, Motorlu Perde Sİstemleri, Uzaktan Kumandalı Perdeler,  Bir ya da daha fazla perdeyi çalıştıran uzaktan kumanda, duvar düğmesi, zamanlayıcı özellikli uzaktan kumanda ve akıllı ev sistemi seçenekleri.

           Perdefon  2012 yılında  Kocaeli’  nin  Darıca  ilçesinde  ilk  mağazasını  açarak , Ev Tekstili  ve Dekorasyon alanında  Çiğdem Tül  Perde ve Ev Tekstili  firması ile  hizmet  vermeye devam  etmektedir,  Perdefon ; Çiğdem Tül Perde ve Ev Tekstili firmasının  Tescilli  markasıdır. Perdefon’ dan evinizin, işyerinizin  iç dekorasyon ve komple proje  taleplerini  isteyebilirsiniz.

          Perdefon;  ürün gruplarını  ve tedarikçi  firmalarını  seçerken  her zaman  Kaliteyi ön planda  tutmuş , müşteri  memnuniyeti  vazgeçilmez  ilkesi  olmuştur.  Teknolojiyi ve yenilikleri  uluslararası fuarları, izlemeye gayret etmektedir . Perdefon;  üretimin   tüm  aşamalarını  titizlikle  takip ederek Butik  bir  hizmet vermektedir.

         Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile perdefon.com, kısa süre içerisinde bölgesinde ve Türkiye’ de  Ev dekorasyonunda  müşterilerimizin kendi  tarzlarını oluşturacakları  bir moda noktası, yeniliklerin takip  edildiği bir platform olmuştur.

perdefon.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde dizayn edilerek,  değerli  müşterilerimizin  beğenisine sunulur.
 

perdefon.com ; Kaliteli ürün ve  mutlu müşteriler  ilkesi ile çalışır.