HAKKIMIZDA

Perdefon.com

          perdefon.com, İç dekorasyon ürünlerinin  satıldığı, Her  tarzın  aradığını  bulabildiği, her bütçeye uygun ürün grupları içeren ; Perde ,Duvar kağıdı, Mobilya ve aksesuarları, dekoratif ürünlerin bulunduğu müşterilerin tüm alternatif ürünleri tek bir yerden temin edebileceği,  İç Dekorasyon yeniliklerini  ve  modasını  takip  edebileceği  online dekorasyon  ve alışveriş sitesidir.

           Perdefon  2012 yılında  Kocaeli’  nin  Darıca  ilçesinde  ilk  mağazasını  açarak , Ev Tekstili  ve Dekorasyon alanında  Çiğdem Tül  Perde ve Ev Tekstili  firması ile  hizmet  vermeye devam  etmektedir,  Perdefon ; Çiğdem Tül Perde ve Ev Tekstili firmasının  Tescilli  markasıdır. Perdefon’ dan evinizin, işyerinizin  iç dekorasyon ve komple proje  taleplerini  isteyebilirsiniz.

          Perdefon;  ürün gruplarını  ve tedarikçi  firmalarını  seçerken  her zaman  Kaliteyi ön planda  tutmuş , müşteri  memnuniyeti  vazgeçilmez  ilkesi  olmuştur.  Teknolojiyi ve yenilikleri  uluslararası fuarları, izlemeye gayret etmektedir . Perdefon;  üretimin   tüm  aşamalarını  titizlikle  takip ederek Butik  bir  hizmet vermektedir.

         Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile perdefon.com, kısa süre içerisinde bölgesinde ve Türkiye’ de  Ev dekorasyonunda  müşterilerimizin kendi  tarzlarını oluşturacakları  bir moda noktası, yeniliklerin takip  edildiği bir platform olmuştur.

perdefon.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde dizayn edilerek,  değerli  müşterilerimizin  beğenisine sunulur.

perdefon.com ; Kaliteli ürün ve  mutlu müşteriler  ilkesi ile çalışır.